Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy (język rosyjski) Dział Administracji i Logistyki

PGB Human Resources .

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta, firmy handlowej, poszukuje kandydata na stanowisko Pracownika Biurowego - do Działu Administracji i Logistyki:

Numer ref.: MPB_1021_WAW_WAI

Opis stanowiska:

  • Realizowanie zadań administracyjnych.
  • Nadzór nad dokumentacją, wystawianie faktur oraz dokumentacji związanej z transportem, przygotowywanie aneksów, porozumień do umów.
  • Odpowiedzialność za korespondencję, odbiór przesyłek.
  • Obsługa biurowa i kancelaryjna.
  • Kontakt z kontrahentami, firmami logistycznymi, dostawcami, urzędami oraz instytucjami zewnętrznymi.
  • Pomoc przy działaniach marketingowych (organizacja szkoleń itp.),
  • Tłumaczenie dokumentacji.
  • Okresowe inwentaryzacje, kontrola stanów zapasów.
  • Przygotowywanie aneksów, porozumień do umów oraz rozliczanie umów, kontrola płatności, windykacja należności.
  • Raportowanie działań.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego.
  • Mile widziane wykształcenie o profilu filologia rosyjska lub pokrewne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziane
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i samodzielność w działaniu.
  • Doświadczenie zawodowe w administracji lub logistyce lub innym pokrewnym stanowisku.
  • Kreatywność, komunikatywność, otwartość.
  • Proaktywna postawa.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Miła atmosfera pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne