Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

WL SiwikO firmie

  • Józefów (pow. otwocki)
    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:15
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu realizacji zamówień włoskich kontrahentów
  • Utrzymywanie relacji i stałego kontaktu z włoskimi kontrahentami i podwykonawcami
  • obsługa programu WAPRO MAG,
  • wprowadzanie faktur zakupowych do programu magazynowego,
  • inne prace biurowe zlecone przez przełożonego
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła znajomość języka Włoskiego (poziom C1)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom B1-B2)
  • umiejętność korzystania z pakietu Microsoft Office
  • mile widziana znajomość programu magazynowego WAPRO MAG
  • dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie do pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe i pakiet zdrowotny PZU (Po okresie próbnym)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Miła atmosfera pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w koordynacji procesu produkcji odzieży wierzchniej. Współpracujemy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami, głównie z Włoch, Stanów Zjednoczonych oraz Japonii.

Pracownik biurowy, Józefów (pow. otwocki)