Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy k/m

Polski Związek Motorowy

Kazimierzowska 66

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw Biura Sportu i Turystyki PZM (BST PZM), w tym w szczególności:

  • - kompleksowa obsługa zawodników i sędziów sportu motocyklowego

  • - administrowanie licencjami sportu motocyklowego

  • - współpraca z Główną Komisją Sportu Motocyklowego (GKSM)

  • - prowadzenie korespondencji BST PZM

  • Realizowanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, sumienność i dokładność

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Zainteresowanie sportem motorowym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą i samodzielną pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń, zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych.

Naszym celem jest rozwój sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego.

Zajmujemy się również promowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzimy działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, wspieramy turystykę motorową i caravaningową, a także zajmujemy się pojazdami zabytkowymi.

Przewiń do profilu firmy