Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

TERMIKAO firmie

2 8003 000 brutto / mies.
  • Obozowa 48, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

TERMIKA

Obozowa 48

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie podstawowych dokumentów w systemie CRM

  • nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi

  • realizacja zadań / projektów we firmie

  • analizę rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • zaangażowanie oraz dużo pozytywnej energii

  • umiejętność strategicznego myślenia

  • dobre umiejętności komunikacyjne

  • poczucie estetyki, kreatywność

  • dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • samodzielność w działaniu

  • pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • możliwość dopasowania godzin pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • przyjazną atmosferę w młodym i ciekawym zespole

  • pracę w firmie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

TERMIKA

TERMIKA Grala, Wojciechowski Sp. J. rozpoczęła działalność w 1993 roku w Kaliszu. Nasza firma oferuje pełną gamę najwyższej jakości instalacji sanitarnych, systemów grzewczych oraz wyposażenia szklarni i łazienek. Podstawowym celem jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta.

Przewiń do profilu firmy