Oferta pracy

Pracownik Biurowy

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wolnego 8

Katowice

Firma CORTINA POLAND poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjno-organizacyjna biura;
  • obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania, wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • przesyłanie materiałów, próbek towarów do klientów;
  • bezpośredni kontakt ze spedycją, wystawianie dokumentów spedycyjnych, wysyłka towaru;
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
  • dbanie o ekspozycje towaru;
  • wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu działów sprzedaży;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • umiejętność praktycznego wykorzystania pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • mile widziana znajomość Programu Subiekt Nexo;
  • skrupulatność, dokładność, samodzielność, energia i umiejętność szybkiego uczenia;
  • dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy