Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

DGE Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy doradców handlowych,

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych,

  • Nadzorowanie procesu umowy w systemie CRM,

  • Organizacja pracy biura,

  • Prowadzenie social media,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Udział w szkoleniach, stałe podnoszenie kompetencji,

  • Obserwowanie rynku energetycznego.

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania MS Word, MS Excel w stopniu zaawansowanym (badamy tą umiejętność testem),

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku biurowym,

  • Mile widziane doświadczenie w back office branży energetycznej,

  • Umiejętność bardzo dobrego planowania swojego czasu pracy,

  • Operatywność w działaniu,

  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,

  • Nastawienie na ciągły rozwój.

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Pełen etat i umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa i premie uznaniowe),

  • Pakiet szkoleń rozwijających kompetencje,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer Apple iMac),

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe,

  • Rozwój kariery - możliwość awansu na Kierownika biura,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,

  • Najlepszą atmosferę pracy, oraz doskonałą kawę w biurze.

DGE Sp. z o.o.

DGE Sp. z o.o. - Partner największej firmy energetycznej w Europie, obniżający koszty mediów: energii elektrycznej, paliwa gazowego i ciepła miejskiego zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego tworzenia wizerunku naszej firmy na stanowisko: Pracownik biurowy.

W naszej firmie szczególną uwagę przykładamy do realizacji firmowych wartości, takich jak szacunek i rzetelność oraz satysfakcja i wzrost dochodów naszych pracowników i klientów. Stawiamy na rzetelną współpracę w oparciu o transparentne zasady pracy i wynagrodzenia.

Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy