Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

ŚLĄSKA GRUPA UBEZPIECZENIOWA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 5008 000 brutto / mies.
  • Porcelanowa 23, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Porcelanowa 23

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów korporacyjnych firmy

  • Obsługa programów ubezpieczeniowych, w tym dedykowanych programów korporacyjnych

  • Przygotowanie zapytań ofertowych

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej lub finansowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę współpracę B2B lub umowę o pracę

  • Wysokie wynagrodzenie i bogaty system prowizyjny, dający nieograniczone perspektywy rozwoju

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się kancelarii ubezpieczeniowych w Polsce

  • Zdefiniowaną ścieżkę kariery

O nas

Śląska Grupa Ubezpieczeniowa to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się, niezależnych kapitałowo kancelarii ubezpieczeniowych w Polsce, która zmienia standardy wytyczone w branży. Od początku działalności wyróżniamy się wiedzą, dynamiką rozwoju i znajomością rynku. Stawiamy na ludzi i ich potencjał.