Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Alwis&Secura Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

W związku z intensywnym rozwojem firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy w oddziale Katowice.

Opis stanowiska:

Prace administracyjne w dziale rozliczeń ubezpieczeń

Wprowadzanie danych do systemu IT

Koordynacja rozliczeń pomiędzy Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i agentami

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenia minimum średniego

Obsługi komputera i urządzeń biurowych

Znajomości programów MS Office (Word, Excel, Outlook)

Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Systematyczności, dokładności, samodzielności i odpowiedzialności

Bardzo dobrej organizacja pracy i umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie na podstawie umowy o prace

Przyjazną atmosferę pracy

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Dogodne warunki zatrudnienia