Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ BOŻENA WOLSKA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Aleja Murckowska 14

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Specjalista ds. Projektów w Zespole Budowy Sieci – konsultant w projekcie PLAY

  • Koordynacja i nadzór procesu inwestycyjnego budowy stacji bazowych.

  • Realizacja obowiązków inwestora w zakresie uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz zarządzanie obiegiem dokumentacji technicznej w biurze.

  • Współpraca i nadzór nad firmami podwykonawczymi.

  • Weryfikacja projektów oraz kosztorysów budowlanych.

  • Nadzorowanie wizyt technicznych oraz odbiory stacji bazowych.

  • Ocena obiektów pod kątem przydatności budowlanej dla posadowienia stacji bazowych telefonii komórkowej.

  • Dbanie o spójność i poprawność danych.

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem lub studentem kierunków technicznych – preferowane budownictwo.

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku i koordynujesz wiele projektów jednocześnie lub chcesz abyśmy Cię tego nauczyli

  • Posiadasz doświadczenie w budownictwie z nastawieniem na konstrukcje żelbetowe i/lub stalowe lub jesteś na początku swojej drogi zawodowej

  • Potrafisz organizować pracę własną oraz podwykonawców.

  • Myślisz analitycznie - znasz pakiet MS Office, a szczególnie MS Excel.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca hybrydowa (office + home office+wyjazdy w teren)

  • Różnorodny rozwój: szkolenia,

  • Telefon służbowy, laptop

O nas

Jako BOT jesteśmy wieloletnim partnerem P4 sp. z o.o. w zakresie rozwoju i rozbudowy sieci Play.

W ramach kolejnego projektu inwestycyjnego szukamy kandydatów, którzy wezmą udział rozbudowie sieci Play o kolejne 4,3 tys. stacji bazowych.