Oferta pracy

Pracownik biurowy

ŚLĄSKA GRUPA UBEZPIECZENIOWA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Opolska 17
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ŚLĄSKA GRUPA UBEZPIECZENIOWA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opolska 17

Katowice

Śląska Grupa Ubezpieczeniowa to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się, niezależnych kapitałowo kancelarii ubezpieczeniowych w Polsce, która zmienia standardy wytyczone w branży. Od początku działalności wyróżniamy się wiedzą, dynamiką rozwoju i znajomością rynku. Stawiamy na ludzi i Ich potencjał.

W związku z rozwojem firmy i powstaniem nowego oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa procesów administracyjnych
  • Aktywne wsparcie sprzedaży i obsługa ubezpieczeń
  • Wsparcie i kompleksowa obsługa klientów
  • Obsługa programów ubezpieczeniowych
  • Przygotowanie zapytań ofertowych oraz negocjacje warunków ubezpieczeniowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub trakcie studiów
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się kancelarii ubezpieczeniowych w Polsce
  • Młody zespół i przyjazną atmosferę

Zgłoszenie rekrutacyjne prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy