Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Healthcare Lekarze i Specjaliści sp. z o.o.

  • Francuska 98A
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Francuska 98A

Katowice

Healthcare Lekarze Specjaliści sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, prowadzi działalność w zakresie usług medycznych, prowadząc głównie przychodnie oraz Szpital, a także świadcząc usługi w zakresie opieki długoterminowej. Wiedzą i doświadczeniem służymy w kilku miejscach na terenie całego kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie biura Spółki
  • Wysyłanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej (prowadzenie ewidencji korespondencji)
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych
  • Przygotowanie zaświadczeń oraz innych dokumentów dla pracowników
  • Odbiór oraz przygotowanie faktur
  • Weryfikacja list obecności oraz raportów
  • Przyjmowanie i obsługa gości
  • Obsługa rozmów telefonicznych
  • Administrowanie elektronicznym obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych
  • Dogodną lokalizację biura

Ogłoszenie archiwalne