Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

AGD PASTERSKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Nadmeńska 4
    Kobyłka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AGD PASTERSKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nadmeńska 4

Kobyłka

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Analiza sprzedaży, raporty,
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów,
  • Negocjacje umów handlowych z kontrahentami,
  • Przygotowywanie pism,
  • Aktywny udział w bieżących działaniach i projektach sprzedaży,
  • Nadzór nad obsługą kluczowych klientów,
  • Szeroki zakres działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży i zysku firmy,
  • Aktywny udział w planowaniu i nadzorowaniu procesów produkcyjnych,

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień handlowych: warunków dostaw, marża, narzut, etc.
  • Wiedza z zakresu handlu,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - konieczne
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność,
  • Dynamika , umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne