Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

ARSANIT SP. Z O.O.

  • Brunatna 3, Konin
    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Brunatna 3

Konin

Twój zakres obowiązków

  • ogólne prace biurowe

  • prace laboratoryjne

  • przekazywanie zamówień na produkcję

  • współpraca z działem logistyki

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka dyscyplina i kultura pracy

  • zaangażowanie

  • sumienność, dokładność, staranność, uczciwość

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • przygotowanie do pracy na danym stanowisku

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie)

  • pakiet sportowy

  • indywidualny plan rozwoju zawodowego oraz system awansu od wewnątrz

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz programy wspierające zdrowy tryb życia

  • stabilne zatrudnienie

  • stałe miesięczne wynagrodzenie, zatrudnienie bezpośrednio w firmie (nie przez pośrednika)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

ARSANIT to jedna z najbardziej dynamicznych firm produkcyjnych w branży chemii budowlanej, działająca w sektorze B2B, z całkowicie polskim kapitałem i 20-letnią historią.

Przewiń do profilu firmy