Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Koordynator ds. logistycznych

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACHO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja transportów

  • stały kontakt z transportującym, odbierającym w kwestii załadunku i rozładunku

  • składanie zleceń i przygotowanie pełnej dokumentacji transportowej (CMR, packing list, itp)

  • współpraca z działem handlowym i księgowym w zakresie informacji o aktualnym miejscu towaru handlowego

  • tworzenie podstawowych dokumentów sprzedażowych w programie księgowym

  • koordynacja działań marketingowych na stronie www

  • systematyczna aktualizacja informacji w zakresie transportu (uzupełnianie zestawień bądź ich przygotowanie)

  • bieżące prace administracyjne

Nasze wymagania

  • systematyczność i sumienność

  • dokładność w prowadzeniu dokumentacji służbowej

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym komunikację, mile widziana znajomość drugiego języka obcego

  • znajomość obsługi programów komputerowych z pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACH

HANSA S.A jest firmą, która od ponad 20 lat zajmuję się dystrybucją fabrycznie nowych pomp do betonu oraz betonomieszarek najlepszych, światowych producentów. Aktualnie w związku z otwarciem nowej działalności, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, woj. świętokrzyskie

Przewiń do profilu firmy