Oferta pracy

Pracownik biurowy - Koordynator sprzedaży mieszkań

MELPI DEVELOPMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Łyski (pow. białostocki), podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Melpi Development Sp. z o.o. Sp. k. jest spółką prowadzącą inwestycje deweloperskie na terenie województwa Podlaskiego. Ideą naszej pracy jest kreowanie nowoczesnych osiedli mieszkaniowych gdzie styl i piękna architektura łączą się z funkcjonalnością.

Melpi Development  poszukuje osoby ambitnej, chętnej rozwijać się na stanowisku pracownik biurowy - koordynator sprzedaży mieszkań.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży, w tym prezentowanie Klientom oferty mieszkaniowej
  • Negocjacje w zakresie podpisywania umów deweloperskich
  • Kompletowanie i koordynowanie dokumentów dotyczących procesu sprzedaży
  • Współudział w planowaniu i przygotowywaniu kampanii reklamowej oraz materiałów marketingowych
  • Stałe uzupełnianie wiedzy na temat rynku deweloperskiego
  • Prowadzenie obiegu dokumentów firmowych
  • Prowadzenie strony firmowej oraz profili na portalach społecznościowych

Wymagania:

  • umiejętność podstawowej obsługi programów graficznych
  • znajomość pakietu MS OFFICE
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, sumienność, dokładność
  • mile widziane wykształcenie z dziedziny architektury, budownictwa lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o prace na czas nieokreślony
  • stały rozwój zawodowy
  • prace w rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • stabilne warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy