Oferta pracy

Pracownik biurowy

GREIFBAU SP Z O OO firmie

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GREIFBAU SP Z O O

Kraków

Kraków

Greifbau Sp. z o.o.

Firma Greifbau Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługa biura;
  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów;
  • obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej;
  • wprowadzanie faktur do systemu płatności;
  • wprowadzanie danych do baz EXCELA

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • podstawowa znajomość matematyki
  • umiejętność organizacji pracy w biurze i pracy w zespole
  • znajomość MS OFFICE, mile widziana znajomość programu Comarch ERP OPTIMA
  • samodzielność, sumienność, kreatywność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy