Oferta pracy

Pracownik biurowy

FC ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad ekipami instalatorskimi,
  • sprawdzanie i odbieranie prac i sporządzanie raportów,
  • realizacja zamówień,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
  • Wykonywanie kosztorysów i ofertowanie,
  • zarządzanie magazynem materiałów i narzędzi.

Wymagania:

  • Predyspozycje techniczne i łatwość przyswajania nowych umiejętności,
  • Prawo jazdy Kat. B,
  • Dyspozycyjność, solidność i dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne,
  • Dobra znajomość Exela, Worda,
  • Długi okres zatrudnienia - zatrudnienie na stałe,
  • Niekaralność i brak nałogów.

Mile widziana znajomość:

  • Branży elektroinstalacyjnej,
  • Programu AutoCad,
  • Programów kosztorysowych,
  • Języka Niemieckiego,
  • Języka Rosyjskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy