Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Mieszko Pacanowski PACANOWSCY NIERUCHOMOŚCIO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie ofert nieruchomości sprzedaży,

  • Zarządzanie istniejącymi ofertami biura nieruchomości,

  • Stały monitoring rynku nieruchomości,

  • Przygotowywanie ofert nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, przedsiębiorczość,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Dobra orientacja w topografii Krakowa i okolic: gm. Zielonki, gm. Michałowice, gm. Zabierzów, gm. Wielka Wieś,

  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi programów graficznych.

  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! ;)

To oferujemy

  • Pracę w zespole profesjonalistów, chętnych do współpracy i wymiany doświadczenia,

  • Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,

  • Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa+premia).

Warunki pracy

  • Praca od poniedziałku do piątku, w biurze w centrum Zielonek,

  • Praca opiera się głównie na stałym kontakcie z klientem oraz współpracownikami.