Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

GREIFBAU SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa biura
  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów
  • kontakt z kontrahentami, podwykonawcami
  • wystawianie faktur, wprowadzanie do systemu płatności
  • wprowadzanie danych do baz EXCELA

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • podstawowa znajomość matematyki
  • znajomość MS OFFICE
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch ERP OPTIMA

To oferujemy

  • stałą pracę w zgranym zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

GREIFBAU SP. Z O.O.

Firma Greifbau Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy, Kraków