Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Interton.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zajmowanie się dokumentacją, korespondencją

  • obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks),

  • obsługa telefoniczna Klientów i Kontrahentów

  • monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,

  • bezpośredni kontakt z klientami firmy

  • udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności,

  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy,

  • obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura.

  • przygotowywanie rozliczeń/raportów na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym wysoka umiejętność w raportowaniu projektów przed Zarządem

  • umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności organizacyjne i analityczne

  • znajomości pakietu MS Office

  • zaangażowanie i motywacja do osiągania najwyższych standardów pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1-C2

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Interton.pl Sp. z o.o.

Interton jest częścią GN, firmy zajmującej się ulepszaniem życia dzięki inteligentnym rozwiązaniom audio. Jesteśmy jedyną na świecie medyczną firmą, która pod jednym dachem skupia profesjonalną i konsumencką technologię audio. Będąc częścią grupy GN, Interton, Beltone kontynuuje czerpanie korzyści z ponad 150-letniego doświadczenia i tradycji dostarczania wiodących innowacji w aparatach słuchowych.

Przewiń do profilu firmy