Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

AGIW Sp. z o.o Sp. k.

4 5006 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Cechowa 64

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży, wystawianie faktur, przyjęcie towaru

  • logistyka transportu, przesyłek krajowych i zagranicznych

  • prowadzenie zamówień towaru

  • prace związane z funkcjonowaniem biura

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość j. angielskiego

  • znajomość programu Comarch Optima

  • umiejętność samodzielnej pracy i w zespole

  • dobra organizacja własnej pracy

  • wysoka kultura osobista

  • łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • umowę o pracę na okres stały

  • pakiet szkoleń wstępnych by poznać specyfik ę branży

  • wsparcie zespołu na każdym etapie Twojej pracy,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • przyjazną atmosferę wśród miłych ludzi

  • dobre wynagrodzenie

  • karta sportowa MultiSport

  • karta Medyczna

O nas

AGIW jest jedną z wiodących firm w Polsce zajmujących się wyposażeniem kuchni hotelowych i restauracyjnych. Firma to ludzie - dzięki zatrudnianiu kompetentnych pracowników możemy realizować najbardziej prestiżowe inwestycje. Potrzebujemy pracowników zaangażowanych, nastawionych na możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego, optymistycznych i przyjaznych by pracować w zespole.