Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

NOTARIUSZ RADOSŁAW CHORABIK, NOTARIUSZ MAGDALENA WAWRUCH KANCELARIA NOTARIALNA s.c.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kancelaria Notarialna poszukuje pracownika na stanowisko biurowe - w pierwszej kolejności doraźnie do pomocy biurowej przy obsłudze czynności notarialnych w drugiej połowie listopada i początku grudnia, a docelowo - jako asystenta notariuszy.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dokładność

  • Samodzielność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych.