Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

NEW SEASON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 000–6 000
brutto / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży i korekt,
  • Importowanie faktur zakupu,
  • Obsługa dokumentów- HACCP, BDO,
  • Wyliczanie pensji dla pracowników,
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej i kontrola magazynu,
  • Obsługa raportów kasowych.

Nasze wymagania

  • Swobodne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie (pisanie pism urzędowych),
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office, umiejętność obsługi sprzętów biurowych oraz znajomość obsługi komputera,
  • Praca stacjonarna w biurze.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Narzędzia do pracy- laptop, telefon.

Pracownik biurowy, Kraków