Oferta pracy

Pracownik Biurowy

Karol Tatara Kancelaria Radcy PrawnegoO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy poszukuje PRACOWNIKA BIUROWEGO  do Biura w Krakowie (praca w wymiarze pełnego etatu).

Zakres obowiązków:

  1. Obsługa Klientów Kancelarii
  2. Obsługa urządzeń biurowych (kserowanie, skanowanie)
  3. Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  4. Dostarczanie pism do sądów i urzędów
  5. Fotografowanie akt w sądach
  6. Dokonywanie korekty tekstów
  7. Dbanie o porządek w Kancelarii

Wymagania:

  1. Bardzo dobra organizacja pracy
  2. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  3. Znajomość praktyczna programu MS Word
  4. Samodzielność

Atutem będzie:

  1. Praktyczna znajomość programu MS Excel
  2. Umiejętność dokonywania korekty tekstów
  3. Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  4. Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  2. Możliwość przystąpienia do pakietów prywatnej opieki medycznej i MultiSport
  3. Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole

Zgłoszenia wraz z CV w formacie *DOC lub *DOCX wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ" w terminie do dnia 04.09.2020 r. włącznie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy