Pracownik biurowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 07.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Specialtech poszukuje doświadczonej
    osoby do pracy biurowej.
    Miejsce pracy: Kraków

    Od 2002 r. działamy w branży obróbki skrawaniem. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali kolorowych, stali, drewna, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów za pomocą maszyn sterowanych numerycznie (CNC).

    Opis stanowiska:

    • analiza i kwalifikowanie dostawców
    • utrwalanie współpracy z dostawcami i pośrednikami
    • budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z dostawcami i Klientami
    • wykonywanie zadań mających na celu organizację spotkań z dostawcami
    • kontrola nad ciągłością produkcji
    • planowanie produkcji długo i krótkoterminowe
    • sporządzanie zapytań ofertowych
    • zamawianie potrzebnych materiałów
    • przyjmowanie na stan w programie handlowym, materiałów, półproduktów, wyrobów gotowych i towarów
    • nadzór nad dokumentami iso 9001 obowiązującymi w dziale
    • wypełnianie dokumentacji zintegrowanego sytemu zarządzania jakością iso 9001
    • analiza rysunków technicznych

    Umiejętności:

    • znajomość materiałów i parametrów skrawania (mile widziane)
    • znajomość programów CAD/CAM (mile widziane)
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
    • wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
    • dobra organizacja czasu pracy
    • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
    • szkolenia zawodowe

    WWW.SPECIALTECH.PL

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.