Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

GROUT sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Inwalidów 8

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Wsparcie pracowników i Zarządu w bieżących sprawach administracyjnych

  • Wystawianie oraz wprowadzanie faktur do programu księgowego Optima

  • Przygotowywanie dokumentów dla księgowości

  • Wprowadzanie przelewów w bankowości internetowej

  • Nadzór nad finansami firmy

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych

  • Prowadzenie akt osobowych oraz podstawowa obsługa kadrowa pracowników

  • Obsługa spotkań i zebrań, gości i interesantów

  • Dbałość o wyposażenie biura w artykuły spożywcze, biurowe i sanitarne

Nasze wymagania

  • Samodzielność , dokładność i zaangażowanie

  • Wysoka kultura osobista

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość programu księgowego OPTIMA

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Pracę w firmie architektoniczno-inwestorskiej

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Miłą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów z dziedziny

projektowania architektonicznego, nadzorowania inwestycji i

doradztwa na rynku nieruchomości. Projektujemy i nadzorujemy

realizację budynków komercyjnych, mieszkaniowych i użyteczności

publicznej.