Oferta pracy

Pracownik biurowy

Stomatologia na Księżym MłynieO firmie

Stomatologia na Księżym Młynie

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 16

Łódź

Stomatologia na Księżym Młynie oraz Wellcamdent w Łodzi

ogłasza nabór na samodzielne stanowisko:

Obowiązki:

  • prace administracyjno-biurowe, bieżąca obsługa biura
  • udział i przygotowywanie dokumentów do kontroli: Sanepid, NFZ, COP i inne
  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów
  • pomoc przy rozliczaniu projektów unijnych
  • realizacja pomocniczych zadań z zakresu księgowości i kadr
  • wpisywanie faktur zakupowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia
  • sumienność i dokładność w wykonaniu zadań
  • chęć i łatwość uczenia się
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szansę rozwoju własnych kompetencji
  • praca w godzinach 8-16 lub 7-15 Pn-Pt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oświadczenie wyrażenia zgody

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. L 119/1, 4/05/2016) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TECHNODENT ul. JANA KILIŃSKIEGO 4, 99-100 Łęczyca, NIP 7751064435. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Wszelkie informacje związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: http://www.stomatologianaksiezymmlynie.pl/klinika/klauzula-rodo-rekrutacja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy