Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Firma jubilerska Domańscy

3 0004 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenia faktur w systemie komputerowym,

  • przyjmowanie i metkowanie towaru,

  • opis produktów zgodny ze wzorcem,

  • obsługa zamówień internetowych,

  • dodawania produktów do sklepu internetowego,

  • obsługa reklamacji i zwrotów.

Nasze wymagania

  • Obsługa pakietu Office,

  • mile widziana znajomość systemu Presta Shop,

  • skrupulatność, sumienność i dokładność,

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń.

To oferujemy

  • Materiały szkoleniowe odnośnie firmy i systemu,

  • szkolenie z obsługi sklepu internetowego i programu magazynowego,

  • pracę z doświadczonym wspierającym zespołem,

  • pozytywną, rodzinną atmosferę,

  • możliwość rozwoju,

  • atrakcyjne rabaty na firmowe produkty.

O nas

Firma jubilerska Domańscy to łódzka marka działająca od 1981 roku. Długoletnie doświadczenie na rynku jubilerskim zaowocowało rozbudową sieci salonów na terenie Łodzi. W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę biżuterii srebrnej, złotej oraz brylantów. Nasi Klienci szczególnie upodobali sobie nasze obrączki, uznając ich walory estetyczne, jakościowe oraz cenę. Jesteśmy dystrybutorem między innymi marek Guess, Nomination Italy, MelanO, Police, Ti Sento Milano, Coeur de Lion, BOSKA czy Dall'Acqua.

Dołącz do naszego zespołu i odkryj niezwykły świat biżuterii.