Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.O firmie

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 34

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących spraw biurowych
  • przyjmowanie i wydawanie dokumentów
  • organizacja obiegu dokumentów
  • realizacja powierzonych zadań
  • obsługa poczty elektronicznej i zwykłej
  • obsługa klientów i udzielanie informacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie (mile widziane)
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook)
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność współpracy

To oferujemy

  • stałą pracę – umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w przyjaznych warunkach
  • wszelkie niezbędne materiały
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie z ZFŚS (wypoczynek i świadczenia okolicznościowe)

O nas

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych instytucji otoczenia biznesu w województwie łódzkim zajmująca się wspieraniem rozwoju regionalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Pracownik biurowy, Prezydenta Gabriela Narutowicza 34, Śródmieście, Łódź