Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

STOWARZYSZENIE ROZWOJU KADR

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów

  • dbałość o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe

  • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych

  • obsługa sali szkoleniowej

  • dbałość o wizerunek firmy

  • pełne wsparcie dla Koordynatora ds. szkoleń

  • wzmacnianie innych działów firmy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość MS office

  • znakomita organizacja pracy

  • skrupulatność

  • sumienność

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć stałego podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętność obsługi sprzętów biurowych

  • komunikatywność

  • zdolność analitycznego myślenia

  • wysoka kultura osobista

  • wiedza technicznia NIE JEST WYMAGANA

To oferujemy

  • rzetelne przeszkolenie stanowiskowe

  • czas na wdrożenie się w obowiązki

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • miłą atmosferę w zespole

  • pracę w nowoczesnych warunkach biurowych

  • udział w cyklicznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych poza firmą

O nas

Od 2007 roku Stowarzyszenie Rozwoju Kadr przeprowadza szkolenia w zakresie energetycznym oraz nadaje uprawnienia z DOZORU i EKSPLOATACJI (potocznie określanymi jako 'SEP-owskie'). Dzięki prawie 100% skuteczności szkoleń prowadzonych przez trenerów technicznych nasza Komisja Kwalifikacyjna wystawia ponad 4 tysiące świadectw kwalifikacyjnych rocznie, co sprawia, że plasujemy się w pierwsze trójce najlepszych Komisji Kwalifikacyjnych w Polsce.

Dostarczamy również najwyższej jakości paliwa wiedzy, wsparcia, doświadczenia i kwalifikacji w obszarze PRAC KONTROLNO-POMIAROWYCH oraz URZĄDZEŃ PODLEGAJĄCYCH POD URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO.

A dosłownie i technicznie rzecz ujmując, nasi inżynierowie opracowują dodatkowo INSTRUKCJE EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ oraz INSTRUKCJE ORAGNIZACJI BEZPIECZNEJ PRACY.

www.srk.org.pl