Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

NOVARTUM T.Kaczmarek, A.Aksamit., M.Machnicka Spółka JawnaO firmie

NOVARTUM T.Kaczmarek, A.Aksamit., M.Machnicka Spółka Jawna

Stanisława Przybyszewskiego 161

Łódź

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży nieruchomości poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Pomoc w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania  biura Zarządu
  • Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań oraz redagowanie pism w imieniu  Zarządu
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i archiwizacji
  • Prowadzenie i kontrola nad sprawami urzędowymi dotyczącymi inwestycji
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i dotyczących rozliczenia mediów w lokalach
  • Kontrola i optymalizacja kosztów funkcjonowania obiektów handlowo – usługowych
  • Negocjowanie, zarządzanie umowami z dostawcami usług, serwisów i nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem
  • Prowadzenie dokumentacji spółek
  • Współpraca z najemcami, przygotowywanie dokumentacji dotyczącej najemców

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i zdobycia doświadczenia
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne