Oferta pracy

Pracownik biurowy - Logistyk

RENOMOO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowa firma, specjalizująca się w dystrybucji rozwiązań do systemów wentylacji.

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy osoby, która chce zdobyć doświadczenie aktywnie uczestnicząc w realizacji działań z zakresu:

  • obsługi i prowadzenie biura,
  • ścisłej współpracy z zarządem oraz działem sprzedaży,
  • cyklicznego przygotowywania określonych raportów,
  • przygotowywania faktur,
  • nadzorowania płatności, transakcji oraz zamówień i wysyłek towaru (kontakt z kierowcami, przewoźnikami i partnerami logistycznymi),
  • monitorowanie przesyłek, nadzór i koordynacja transportów,
  • organizacji i kontroli przebiegu dokumentów,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • przygotowywanie pism, poleceń, zarządzeń,
  • zakupów administracyjnych,
  • Nadzoru nad dokumentacja magazynową,
  • Regularnego kontrolowania i utrzymywania właściwego poziomu stanów magazynowych,
  • Wyszukiwanie rozwiązań optymalnych czasowo oraz kosztowo.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilną formę zatrudniania - umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych kwalifikacji w firmie o zasięgu globalnym,
  • samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Samodzielność, analityczne myślenie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania decyzji,
  • Kreatywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań.
Ofertę zawierającą CV prosimy przesłać poprzez przycisk Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy