Pracownik biurowy

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

20,00 brutto / godz.
  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych,

  • Przygotowywanie projektów i analiz na potrzeby Działu HR,

  • Wsparcie Działu HR w realizowanych aktywnościach oraz w realizacji celów biznesowych,

  • Administrowanie działań związanych z procesami rekrutacyjnymi,

  • Bieżące wsparcie Działu HR w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Studiujących Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, itp.,

  • Znających MS Excel na poziomie dobrym,

  • Komunikatywnych i otwartych na różnorodne zadania,

  • Zaangażowanych oraz z dobrą organizacją pracy własnej,

  • Zainteresowanych branżą HR,

To oferujemy

  • 20 zł brutto za godzinę (jesteś studentem/uczniem i nie masz jeszcze 26 lat to brutto = na rękę!),

  • Umowę zlecenie,

  • Zdobycie doświadczenia w handlu u lidera branży #retail,

  • Wdrożenie stanowiskowe i wsparcie,

  • Miłą atmosferę pracy

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy