Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Mariusz Ćwikła

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja wniosków egzekucyjnych;

  • udzielanie odpowiedzi na pisma stron postępowania;

  • realizacja bieżących zadań, związanych z prowadzeniem postępowania egzekucyjnego;

  • przekazywanie akt postępowania po zbiegach egzekucji sądowych;

  • skanowanie dokumentów;

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • księgowanie w programie Komornik SQL.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii komorniczej;

  • znajomość programu Komornik SQL;

  • znajomości procedury cywilnej w zakresie postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego, ustawy o komornikach sądowych oraz ustawy o kosztach komorniczych;

  • znajomość zasad księgowości prowadzonej w kancelarii komorniczej;

  • dobra organizacja pracy;

  • samodzielność w wykonywaniu zadań;