Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

EMMA MDT Sp. z o.o.O firmie

  • Nałęczowska 14
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EMMA MDT Sp. z o.o.

Nałęczowska 14

Lublin

Energicznie rozwijająca się firma medyczna o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca podstawowe oraz innowacyjne badania w diagnozowaniu alergii i chorób autoimmunologicznych

poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Monitorowanie realizacji zamówień
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Planowanie i przyjmowanie dostaw
  • Opieka nad klientami; reklamacje, obieg dokumentów, windykacja, utrzymywanie dobrych relacji
  • Obsługa posprzedażowa klienta
  • Wsparcie działu handlowego

Wymagania:

  • Gotowość podjęcia zatrudnienia na długi okres (minimum 2 lata)
  • Studia wyższe
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, zaangażowanie, wysoka motywacja
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Kompleksowe wdrożenie przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy ( 8.00 – 16.00)
  • Praca w młodym, energicznym zespole
  • Szkolenia merytoryczne
  • Ubezpieczenie na życie

CV prosimy przysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ do dnia 28.05.2021

Ogłoszenie archiwalne