Pracownik Biurowy

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 15.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy MultiAgencją Ubezpieczeniową
    z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym.
    Spośród ofert wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych wybieramy
    najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie ofert majątkowych, życiowych itp.
    • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami
    • bieżąca obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami firmy
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • porządkowanie i archiwizowanie dokumentów
    • koordynacja obiegu dokumentów
    • prace administracyjno-biurowe
    • nadzór nad umowami handlowymi

    Wymagania:

    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
    • sumienność i dokładność
    • dobra organizacja pracy
    • determinacja w realizacji założonych celów oraz terminowość
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność negocjacji szeroko rozumianej
    • biegła obsługa komputera

    Oferujemy:

    • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w polskiej firmie
    • trakcyjną lokalizację pracy w Lublinie
    • przeszkolenie i wdrożenie od podstaw
    • wynagrodzenie podstawowe 2200 zł brutto za pełen etat
    • dodatkowe premie za wyniki sprzedażowe Multiagencji
    • miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.xyz.cx

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)