Pracownik biurowy

  • Lublin, Elizówka (pow. lubelski), lubelskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-09-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Czas pracy: pon.-pt. 8.00-16.00
    Region: lubelskie
    Miejsce pracy: woj. lubelskie

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa administracyjna biura
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz biura
    • Współpraca z przedstawicielami farmaceutyczno-medycznymi
    • Współpraca z kontrahentami oraz innymi podmiotami współpracującymi z firmą Solinea
    • Współudział w prowadzeniu i kreowaniu projektów marketingowych: konferencji, kampanii promocyjnych itp.
    • Przygotowanie materiałów promocyjnych
    • Rozliczanie przedstawicieli farmaceutyczno-medycznych z bieżących kosztów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju w ramach firmy
    • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i listu motywacyjnego
    z klauzulą o ochronie danych osobowych) w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk APLIKUJ.

    www.solinea.pl