Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik Biurowy

ELMAR MARCIN KOPANIAO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Elmar to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna w województwie lubelskim. Nasze działania obejmują teren całego kraju. Współpracujemy z takimi topowymi markami jak Nestle, Stock, Zakłady Azotowe.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • wystawianie zleceń i faktur,
  • kompletowanie, archiwizacja dokumentów,
  • sporządzanie raportów na potrzeby firmy,
  • weryfikacja dokumentów niezbędnych do wystawiania faktur,
  • windykacja należności,
  • współpraca z klientami w celu wyjaśniania i uzupełniania dokumentacji,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • praktyczna znajomości pakietu MS Office (Excel),
  • mile widziana znajomość obsługi programów spedycyjnych,
  • sumienności i umiejętności współpracy w grupie,
  • dobra organizacja pracy samodzielnej,
  • rzetelność i skrupulatność,
  • mile widziane doświadczenie.
Oferujemy:
  • praca w systemie jednozmianowym (godziny  7-15),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy + premii,
  • bezpłatny parking przed budynkiem,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju, udział w szkoleniach.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne