Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Luboń, Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Luboń, Poznań (okolice)

    Annalisa Caldara pracuje jako Dyrektor Obsługi Klienta we Włoszech. Zawodową karierę zrobiła w miejscowości Turbigo, począwszy od stanowiska pracownikw biurowego w dziale MBS, - skończywszy jako dyrektor tego oddziału. Mewa jako Pracodawca - daje szansę na rozwój.

    Przedsiębiorstwo Mewa jest jednym z wiodących usługodawców tekstyliów w Europie.
    Jako Firma oferująca pełny serwis dla Klientów jesteśmy w segmencie czyściwa dla wielu przedsiębiorstw numerem jeden. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, których doceniamy jako Pracodawca rodzinnego, wielopokoleniowego przedsiębiorstwa opartego na przyjętym systemie wartości. Ludzie tworzą firmę Mewa.

    Zadania
    • weryfikacja danych i wprowadzanie nowych umów do systemu
    • organizowanie wysyłki zamówień do klientów
    • opracowywanie danych w aplikacjach
    • prowadzenie i archiwizacja korespondencji w zakresie działu obsługi klienta
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymogi/Kompetencje:

    • dobra znajomość komputera (SAP jako dodatkowy atut)
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność systematyczność
    • samodzielność w działaniu i zaangażowanie
    • znajomość j. niemieckiego (jako dodatkowy atut)
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe NNW,
    • ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie karty Multi Sport)
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej Firmie
    • wsparcie ze strony zgranego zespołu

    Jeśli wzbudziliśmy Pana/Pani zainteresowanie, prosimy o nadesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

    Klauzula informacyjna:

    Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

    • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Mewa Textil Service Sp z o o., ul. Andresa 15, 41-200 Sosnowiec, moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Mewa Textil Service Sp z o o. moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Jeśli chcesz, by Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy Mewa Textil Service Sp z o o, dodaj do powyższej klauzuli:

    Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Mewa Textil Serice Sp z o o z siedzibą w Sosnowcu ( 41-200), ul. Andersa 15 również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    DLA POTRZEB PROCESU REKRUTACJI
    W:
    MEWA Textil-Service Sp. z o.o.

    Niniejszym, mając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEWA Textil-Service Sp. z o.o. z siedzibą ul. Andersa 15, Sosnowiec, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacynego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Spółce MEWA oraz do czasu przedawnienia wzajemnych roszczeń.

    Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

    Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż:
    1. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, w takiej samej formie jak jej wyrażenie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest w pełni legalne.
    2. Podane dane osobowe będą przechowywane w okresie 6 miesięcy dla celów rekrutacyjnych oraz do czasu przedawnienia wzajemnych roszczeń.
    4. Przysługuje mi prawo dostępu do treści podanych przez mnie danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji przed podjęciem zatrudnienia.