Oferta pracy

Pracownik biurowy - Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

PCC Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Aleje Jerozolimskie 132

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna, mailowa oraz papierowa zgłoszeń klientów

  • Udzielanie informacji dotyczących pojazdów leasingowych

  • Obsługa zapytań oraz reklamacji klientów

  • Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Zorientowanie na osiąganie wyników

  • Elastyczność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praca w harmonogramowym trybie pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Pracę w dynamicznym środowisku, wśród ludzi, którzy lubią to co robią

  • Uczymy zawodu od zera, rozpoczynamy intensywnym szkoleniem

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Lokalizację w ekologicznym biurowcu Eurocentrum w sercu Warszawy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

PCC Poland Sp. z o.o. - Szukasz ambitnej pracy? Chcesz pracować dla międzynarodowych liderów w biznesie? Stawiasz na rozwój? Jeśli TAK, dołącz do zespołu Business Process Outsourcing & Contact Centre w PCC Poland. Czekamy właśnie na Ciebie!CZYM SIĘ ZAJMUJEMY:Naszym celem jest wsparcie Klienta leasingowego w obsłudze procesów Back Office&Contact Center. Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem. Stawiamy na samodzielność, przy czym wysoko cenimy sobie również wzajemne wsparcie. Pozwala nam ono osiągać ponadprzeciętne rezultaty, co przekłada się na zadowolenie klienta.

Przewiń do profilu firmy