Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy

  • Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARMIR Sp. z o.o. Sp. k.

    ARMIR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji ładunków całopojazdowych samochodami (33 miejsca paletowe i mniejsze) typu chłodnia, izoterma i plandeka oraz dystrybucji towarów mrożonych i "suchych" na terenie całego kraju.

    Miejsce pracy: Mysłowice
    Opis stanowiska:
    • bieżące rozliczanie dokumentów transportowych;
    • bieżąca obsługa i współpraca z klientami;
    • bieżące prace związane z prowadzeniem biura;
    • rozliczanie dokumentacji kierowców;
    • wspomaganie Dyrektora Operacyjnego w codziennej pracy.
    Wymagania:
    • systematyczność i dokładność w wykonywaniu pracy;
    • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym bardzo dobra znajomość obsługi Exela);
    • wykształcenie wyższe preferowany kierunek logistyka.
    Oferuję:
    • pracę od poniedziałku do piątku;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
    • po okresie próbnego zatrudnienia ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez „ ARMIR Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rudzie Śląskiej na potrzeby *) :

    • Bieżącej rekrutacji
    • Przyszłych rekrutacji
    • Również na inne stanowiska
    • Przetwarzania wizerunku ( zdjęcie w CV)
    • Zostałem poinformowany/a przez Administratora Danych Osobowych tj: ARMIR Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Magazynowa 50 0 tym, że:
    1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją nie podania danych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podst. Art.6 ust.1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.kwietnia 2016 (RODO)
    1. Przysługuje  mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres [email protected]
    1. Mam prawo do wniesienia skargi do UODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy. Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27. kwietnia 2016 (RODO)
    2. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub zgodnie z wyrażoną zgodą (* zaznaczone w okienku) lub nie dłużej niż 10 lat od dnia przesłania CV
    3. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu”

    *) Zaznaczyć właściwe

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armir Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Magazynowej 50 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Pana/ Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż zakończenie procesu rekrutacji dni od momentu przesłania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 1 rok dni od momentu przesłania CV. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 10 lat momentu zakończenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe przekażemy do ARMIR Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Magazynowa 50, 41-700 Ruda Śląska.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected], [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.