Oferta pracy

Pracownik Biurowy

Klient Pracuj.pl

  • Overath, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne związane z obsługą biura

  • Kontakty z urzędami i instytucjami niemieckimi

  • Monitoring przepływu korespondencji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją niemieckojęzyczną)

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (B1 - B2)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Kompleksowe szkolenie z zakresu przewidzianych dla stanowiska obowiązków

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i kompetencji językowych

  • Możliwość zakwaterowania

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą