Oferta pracy

Pracownik biurowy

Graphic West Poland Sp. z o.o.O firmie

Graphic West Poland Sp. z o.o.

Młynarska 1A

Nowogard

Graphic West Poland Sp. z o.o. to polski oddział firmy Graphic West International. Firma jest międzynarodowym dostawcą opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego. Od lat udowadnia, że ​​innowacje mogą pochodzić z mało prawdopodobnych źródeł.

Jeśli interesuje Cię poniższy zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie różnorodnych zestawień w Excel, analizy danych
  • Praca z dokumentami z systemu produkcyjnego, danymi dotyczącymi gospodarki magazynowej, wprowadzanie danych do systemu

Jeśli:

  • Sprawnie posługujesz się komputerem, a w szczególności dobrze się czujesz w Excelu
  • Potrafisz odnaleźć się w środowisku IT
  • Masz analityczny umysł, lubisz analizować dane
  • Potrafisz samodzielnie pracować, a multi tasking nie jest Ci obcy, a ponadto wychodzisz z inicjatywą
  • Masz rzeczywiste chęci do pracy, potrafisz dotrzymać terminów i jesteś dokładny w tym co robisz
  • Masz doświadczenie w pracy administracyjnej - to świetnie! :) mile widziane, ale nie konieczne, nauczymy Cię

Jeśli chcesz:

  • Przyjemną atmosferę w sympatycznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Samodzielność na stanowisku
  • Możliwość rozwoju (szkolenia, poznanie nowego biznesu)
  • Benefity z ZFŚS
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy