Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Obsługa klienta

Haring

2 5003 000 brutto / mies.
  • Legnickie Pole (pow. legnicki)

    Legnickie Pole (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Organizowanie, nadzorowanie i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej

Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń

Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami podwykonawcami

Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Kontrola zleceń transportowych i zarządzanie dokumentacją

Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

Wymagania:

Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków

Dobra znajomość obsługi komputera

Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

Umiejętności negocjacyjne

Nie wymagamy doświadczenia

To oferujemy

Oferujemy:

Bardzo dobre warunki pracy

Możliwości podnoszenia kwalifikacji, bardzo dobre warunki finansowe(podstawa plus premia)

Niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem aktywności w chwili obecnej poszukujemy Kandydata/ki na następujące stanowisko:

Pracownik Biurowy