Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Obsługa Klienta

3DFORM

4 0007 000 brutto / mies.
  • Wrocławska 20, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

3DFORM

Wrocławska 20

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem

  • Obsługa MS Office

Nasze wymagania

  • JĘZYK ANGILESKI- BIEGŁY

  • JĘZYK FRANCUSKI - KOMUNIKATYWNY

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne warunki finansowe

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pozytywną i przyjazną atmosferę

O nas

Od 1993 roku zajmujemy się kreacją i produkcją wszelkiego rodzaju artykułów, obiektów reklamowych, dekoracyjnych oraz użytkowych.

Wykonujemy artykuły reklamowe/promocyjne dla takich firm, marek jak: LEGO, ADIDAS, COCA COLA, MOOOI, UNILEVER, TESCO, KOMPANIA PIWOWARSKA, Brown & Forman, DANONE oraz wielu innych, prywatnych firm i instytucji w Europie i na świecie.