Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy - Obsługa Klienta

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • CENTRUM pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KDF-PODATKI Sp. z o.o.

    Firma KDF - PODATKI Sp. z o.o.

    jest jedną z największych polskich firm, świadczących usługi zwrotu nadpłaconego podatku
    podczas legalnej pracy za granicą.

    Firma obecnie poszukuje do oddziału w Szczecinie pracownika na samodzielne stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura
    • sporządzanie i wysyłka korespondencji
    • obsługa interesantów
    • sporządzanie raportów
    • podpisywanie umów z klientami
    • uczestniczenie w akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
    • dyspozycyjność
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
    • wstępne szkolenie w Centrali firmy
    • praca pn-pt od 9:00-17:00

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KDF-PODATKI Sp.zo.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Władysława Łokietka 37, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.