Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Obsługa Klienta z językiem niemieckim

KDF-PODATKI Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

jest jedną z największych polskich firm, świadczących usługi zwrotu nadpłaconego podatku

podczas legalnej pracy za granicą.

Firma obecnie poszukuje do Centrali firmy w Gorzowie Wlkp. pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów Spółki KDF-PODATKI
  • bieżące tłumaczenie korespondencji i dokumentacji z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie
  • koordynacja wewnętrznego obiegu dokumentów
  • obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej (przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty)
  • przygotowywanie pism, raportów i comiesięcznych zestawień,
  • umawianie terminów i prowadzenie kalendarza spotkań
  • rozliczenia z klientami

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • system premiowy
  • szkolenia
  • praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego - w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji czasu pracy i korzystania z nowoczesnych środków przepływu informacji
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dyspozycyjność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne