Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy - obsługa magazynu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 11.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Synergio Group S.A.

    SYNERGIO GROUP S.A. jest producentem i bezpośrednim dostawcą kwalifikowanych, pakowanych paliw energetycznych. Zawsze najważniejsza jest dla nas jakość oferowanego naszym Klientom produktu, dlatego towar ostatecznie oferowany naszym partnerom jest badany w polskim, specjalistycznym laboratorium Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Przyjmowanie i wydawanie towaru
    • Kontrolowanie przyjmowanego/wydawanego towaru
    • Sporządzanie dokumentacji do przyjęć/wydań
    • Kontrolowanie stanów magazynowych
    Wymagania:
    • Mile widziana znajomość programu OPTIMA
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Reagowanie na pojawiające się problemy (proponowanie rozwiązań)
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie umowa o pracę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie 3000-4000 brutto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Synergio Group S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.