Oferta pracy

Pracownik biurowy - Obsługa sekretariatu

AdvertivaO firmie

  • Kaliowa 19
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Advertiva

Kaliowa 19

Poznań

Agencja reklamowa Advertiva jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej. Specjalizujemy się w złożonych przedsięwzięciach marketingowych takich jak kompleksowe kampanie reklamowe, programy lojalnościowe oraz budowanie strategii. Pracujemy dla znaczących marek np.: Volkswagen, Grupa Żywiec, DRE, Colgate, Volkswagen Financial Services, Grupa Azoty, Cersanit  i wielu innych.

Opis stanowiska

  • Obsługa sekretariatu, office management
  • Wystawianie faktur, wykonywanie przelewów
  • Obsługa rachunków bankowych i systemu Optima
  • Komunikacja z pracownikami w zakresie dokumentacji i płatności
  • Obsługa administracji promocji

Wymagania

  • Doświadczenie o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemu Optima

Oferujemy

  • Interesujące zadania
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Przyjazną i kreatywną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy