Oferta pracy

Pracownik biurowy

ANTRANS INVEST sp. z o.o.O firmie

  • Olkusz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy prężnie działającą firmą deweloperską specjalizującą się w realizacji inwestycji mieszkaniowych. W portfelu spółki znajdują tereny zlokalizowane w atrakcyjnych lokalizacjach zarówno na Śląsku, jak i w Małopolsce. Obecnie przygotowywane są inwestycje m.in. w Jaworznie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu oraz Krzeszowicach.

Co oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę na stanowisku Asystent działu nieruchomości w naszej centrali. Obecnie posiadamy 13 inwestycji, kilku osobowy zespół ludzi. Szukamy ludzi z dużą motywacją oraz chęcią do pracy.

Obowiązki:

  • Wystawienie faktur
  • Wystawianie not
  • Prowadzenie rozliczeń między spółkowych oraz miesięcznych,
  • Sporządzanie deklaracji
  • Sporządzanie dokumentów urzędowych
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Weryfikacja dokumentów kosztowych
  • Zamawianie materiałów biurowych
  • współpraca  pozostałymi działami
  • Dbanie o wizerunek

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Biegła obsługa programu Excel
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem
  • Samodzielność w działaniu

Korzyści:

  • Stabilna praca w firmie o wieloletnim doświadczeniu. Grupa Antrans istnieje na rynku od 27 lat.
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Telefon służbowy
  • Laptop służbowy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy